Sofa MARS +2 pufy

wysokość: 101/114 cm szerokość: 200 cm głębokość: 93 cm

Tradycyjna sofa MARS na wózku.
w Zestawie dwie pufy schowane w boczkach.

Więcej szczegółów

2 411,00 zł

Kup ten produkt na raty:
Oblicz ratę!

Zapytaj o produkt

Sofa MARS +2 pufy

Sofa MARS +2 pufy

Tradycyjna sofa MARS na wózku.
w Zestawie dwie pufy schowane w boczkach.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Meble oferowane w naszym sklepie są dostępne jedynie w kolorach i rozmiarach pokazanych w ofercie. Nie ma możliwości zmiany rozmiaru, ani kolorystyki oferowanych produktów.

Dostępne tkaniny obiciowe

kliknij przycisk i sprawdź

Cena podstawowa dotyczy pierwszej grupy tkanin, dopłata do grupy drugiej podana jest w konfiguracji poniżej.

Zadzwoń i zamów:

98% Klientów nas poleca!

Opis

Wysokość101/114 cm
Szerokość200 cm
Głębokość93 cm
Powierzchnia spania148x197 cm

Więcej informacji

Sofa MARS posiada tradycyjny system rozkładania tzw. ,,wózek" tworząc funkcję spania na sprężynach falistych z pianką HR, co gwarantuje komfort wypoczynku i wygodę. Dodatkowo posiada pojemnik na pościel, dwie pufy schowane w boczkach oraz regulowane zagłówki.

Cena podstawowa dotyczy sofy wykonanej z tkaniny w grupie I i II.

Proszę zaznaczyć w wariantach grupę materiałów oraz podać w uwagach do zamówienia wybraną tkaninę.

Darmowa dostawa

W dbałości o produkt, meble dostarczamy własnym, bezpiecznym transportem. Wszystkie zamówienia, których wartość przekroczy 500zł dostarczamy bezpłatnie. Nasi kierowcy nie są zobowiązani do pomocy przy wnoszeniu mebli, jednak o dostawie informujemy z wyprzedzeniem, tak, żeby można było zorganizować odbiór.

Wymiary mebli

Wszystkie oferowane przez nas meble dostępne są tylko w takiej konfiguracji, jaką przedstawiamy na stronie produktu. Nie ma więc możliwości zmiany wymiarów mebli. Tolerancja wymiarów dla mebli tapicerowanych wynosi +/- 2cm, dla mebli twardych +/- 1cm.

Montaż produktów

Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów, w trosce o Twój czas, staramy się aby ten proces nie był skomplikowany a instrukcje jak najbardziej czytelne i dokładne, tak aby poprowadzić Cie krok po kroku. Wszystkie oferowane przez nas produkty są w paczkach, do samodzielnego montażu. W razie jakchkolwiek problemów z montażem zawsze służymy pomocą telefonicznie lub mailowo.

Dostępne kolory

Dostępne kolory są pokazane w opisie każdego produktu. Tkaniny dla mebli tapicerowanych dostępne są po kliknięciu ikony próbnika w opisie. Nie ma możliwości wykonania mebli twardych w konfiguracji czy kolorystyce innej niż ta dostępna w informacji o produkcie.

Podobne produkty