Filtrowanie produktów

Łóżka piętrowe 6 produktów w kategorii.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Łóżka piętrowe do pokojów dziecięcych i młodzieżowych

Wybierając meble do pokoju młodzieżowego, często ograniczeniem jest miejsce. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, prezentujemy niezwykle funkcjonalne łóżka piętrowe, często wyposażone w regały czy wbudowane biurka, które czynią z nich praktyczne przestrzenie do codziennej pracy. Na uwagę zasługują także łóżka sosnowe, lakierowane na wybrany kolor. Nasze łóżka piętrowe to unikalne meble przygotowane z myślą o pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Wszystkie łóżka dostarczamy za darmo pod wskazany adres.

Ciekawe łóżka piętrowe

Nasza oferta obejmuje tradycyjne łóżka piętrowe, takie jak EDI, a także funkcjonalne systemy mebli, które pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju. Jeśli tym, czego szukasz, są praktyczne i ciekawe łóżka piętrowe, w naszej ofercie znajdziesz kilka unikalnych propozycji do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Tradycyjne łóżko piętrowe świetnie sprawdzi się w pokoju dziecka, u którego często nocują przyjaciele, a także we wnętrzu dzielonym przez braci lub siostry. Wybór łóżka piętrowego pozwoli zaoszczędzić cenną przestrzeń i zagospodarować ją w inny sposób. Z kolei łóżko piętrowe z biurkiem jest świetnym pomysłem dla samotników, którzy lubią się uczyć, czytać lub rysować. Połączenie łóżka piętrowego z biurkiem umożliwia stworzenie unikalnej atmosfery i  sprawia, że pokój dziecka lub nastolatka staje się jedyny w swoim rodzaju. 

Łóżko piętrowe z biurkiem i miejscem do przechowywania

Szukając funkcjonalnego mebla do sypialni dziecka, nie sposób pominąć naszych łóżek piętrowych z biurkiem, które służą nie tylko do odpoczynku i pracy, lecz umożliwiają również przechowywanie ubrań, książek, zeszytów i wszelkiego rodzaju drobiazgów. Łóżko piętrowe z biurkiem Komi KM 15, dostępne w wersji różowej i niebieskiej, to połączenie łóżka, biurka, regału oraz pojemnej szafy. Takie rozwiązanie pozwala umieścić wszystkie najpotrzebniejsze meble nawet w małym pokoju i sprawić, że znajdzie się w nim jeszcze dodatkowe miejsce na zabawę. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się również biało-turkusowy oraz biało-żółty model Mobi MO 21, który składa się z łóżka piętrowego, chowanego biurka na kółkach, szuflad oraz szafek. Miłośnikom innych kolorów polecamy łóżko piętrowe z biurkiem PTR, które można zamówić w dowolnej barwie z naszego próbnika. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą łóżek piętrowych od Meblezet.com.