Dostawa zamówionych produktów:

Dostawę w naszym sklepie realizujemy na dwa sposoby:

DOSTAWA - Realizowana naszym własnym transportem, na terenie całego kraju, darmowa dla zamówień o wartości powyżej 300zł, dla reszty zamówień odpłatna(100zł).

DOSTAWA PREMIUM - Realizowana za pomocą firmy kurierskiej DTS, obejmująca wniesienie towaru.

DOSTAWA

Darmowa dostawa mebli

1. Dostawa naszym transportem nie obejmuje wniesienia ani montażu mebli.

2. Warunki dostawy są proste, wszystkie zamówienia o wartości powyżej 300zł dostarczamy bezpłatnie, zamówienia które nie przekraczają tej wartości dostarczamy odpłatnie - koszt transportu to 100zł.

3. O planowanym terminie dostawy informujemy telefonicznie, dwa dni wcześniej. Dlatego ważne, aby przy zamówieniu podać właściwy numer telefonu kontaktowego. 

4. Staramy się dostosować, oczywiście w miarę możliwości, jeśli dostawa w zaproponowanym terminie nie będzie Ci odpowiadać, trudno, zrealizujemy ją w najbliższym możliwym terminie.

5. Dostarczamy towary własnym, bezpiecznym transportem, na terenie całego kraju.

DOSTAWA PREMIUM

Koszty Dostawy

Wartość zamówienia

Koszt dostawy:

do 1500zł

179zł

1500zł-3000zł

279zł

3000zł-4000zł

379zł

4000zł-5000zł

479zł

5000zł-6000zł

579zł

Dla większych zamówień koszty dostawy ustalane indywidualnie


Dwuosobowy zespół
Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowanego towaru


Wniesienie niezależnie od piętra
Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy mebel pod wskazany adres niezależnie od piętra i gabarytu transportowanego produktu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale i otoczenia domu Klienta.


Ustawienie we wskazanym miejscu
Niezależnie od gabarytu transportowanego mienia nasi pracownicy ustawią dostarczony towar zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu dbając o bezpieczeństwo ścian i podłóg.

 

DOSTAWA

- dostawa towaru odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 - 20.

- prosimy, abyś sprawdził stan przesyłki przy jej odbiorze.