Dostawa zamówionych produktów:

Dostawę w naszym sklepie realizujemy na dwa sposoby:

DOSTAWA - Realizowana naszym własnym transportem, na terenie całego kraju, darmowa dla zamówień o wartości powyżej 300zł, dla reszty zamówień odpłatna(100zł).

DOSTAWA PREMIUM - Realizowana za pomocą firmy kurierskiej DTS, obejmująca wniesienie towaru.

DOSTAWA

Darmowa dostawa mebli

1. Dostawa naszym transportem nie obejmuje wniesienia ani montażu mebli.

2. Warunki dostawy są proste, wszystkie zamówienia o wartości powyżej 300zł dostarczamy bezpłatnie, zamówienia które nie przekraczają tej wartości dostarczamy odpłatnie - koszt transportu to 100zł.

3. O planowanym terminie dostawy informujemy telefonicznie, dwa dni wcześniej. Dlatego ważne, aby przy zamówieniu podać właściwy numer telefonu kontaktowego. 

4. Staramy się dostosować, oczywiście w miarę możliwości, jeśli dostawa w zaproponowanym terminie nie będzie Ci odpowiadać, trudno, zrealizujemy ją w najbliższym możliwym terminie.

5. Dostarczamy towary własnym, bezpiecznym transportem, na terenie całego kraju.

DOSTAWA PREMIUM

Koszty Dostawy

Wartość zamówienia

Koszt dostawy:

do 1700zł

179zł

1700zł-3000zł

279zł

3000zł-4000zł

379zł

4000zł-5000zł

479zł

5000zł-6000zł

579zł

Dla większych zamówień koszty dostawy ustalane indywidualnie


Dwuosobowy zespół
Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowanego towaru


Wniesienie niezależnie od piętra
Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy mebel pod wskazany adres niezależnie od piętra i gabarytu transportowanego produktu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale i otoczenia domu Klienta.


Ustawienie we wskazanym miejscu
Niezależnie od gabarytu transportowanego mienia nasi pracownicy ustawią dostarczony towar zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu dbając o bezpieczeństwo ścian i podłóg.


System powiadomień mail/SMS
Na każdym etapie dostawy Klient powiadamiany jest o aktualnym statusie realizacji, jego rejestracji, wyjeździe do domu Klienta i czasie dojazdu zespołu montażowego.


Dostawa pod wskazany adres
Transport zamówionego towaru dostarczany jest specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu.


Rozpakowanie i okazanie towaru
Po dostarczeniu na miejsce towar jest starannie rozpakowywany, a następnie okazywany Klientowi w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem. Usługa rozpakowania dotyczy tylko i wyłącznie mebli tapicerowanych(narożniki, kanapy, zestawy wypoczynkowe).


Wyrzucenie zbędnych opakowań
Po zrealizowaniu dostawy towaru nasi pracownicy usuną wszelkie zbędne opakowania i odpady powstałe w procesie rozpakowania i montażu, a następnie wyrzucą je do odpowiedniego pojemnika komunalnego.


Dostęp do monitorowania przesyłki
Od momentu zarejestrowania zlecenia Klient ma dostęp do Panelu DTS, w którym prócz aktualnego statusu i planowanego przebiegu realizacji dostępne są takie opcje jak zmiana terminu realizacji, zawężenie przedziału godzinowego dostawy, interaktywna mapa GPS z aktualną pozycją samochodu transportowego, informacje o zespole realizacyjnym, a także możliwość zakupu usług dodatkowych.

TRANSPORT

Przesyłki w ramach usługi 'DOSTAWA PREMIUM' dostarczamy za pośrednictwem profesjonalnej firmy DTS, świadczącej usługi "door to door". 

 

DOSTAWA

- dostawa towaru odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 - 20.

- prosimy, abyś sprawdził stan przesyłki przy jej odbiorze.