Filtrowanie produktów

Stoliki RTV 112 produktów w kategorii.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 112 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 112 elementów

Stoliki RTV do salonu

Mimo panujących trendów, coraz większych telewizorów oraz rosnącej popularności wieszania ich na ścianie, stoliki RTV nadal spełniają swoje zadanie i są  niezwykle praktycznym elementem wystroju salonu. Stoliki RTV to idealne połączenie estetyki z funkcjonalnością, gdyż stanowią one ozdobę każdego wnętrza, a przy tym pełnią funkcję podpory dla sprzętu RTV i miejsca do przechowywania. Przygotowaliśmy szeroki wybór stolików RTV – w naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne stoliki RTV, jak i designerskie meble do nowoczesnych wnętrz.

Klasyczne stoliki RTV

Stolik pod telewizor w stylu klasycznym wyróżnia się przede wszystkim prostą budową i wysoką funkcjonalnością. W stolikach klasycznych nie może zabraknąć praktycznych szafek lub szuflad oraz otwartych półek, na których można położyć filmy DVD, książki, czasopisma, odtwarzacz DVD, dekoder czy piloty. Klasyczne stoliki RTV to najczęściej propozycje jednokolorowe, zwykle w naturalnym drewnianym wybarwieniu. Przygotowaliśmy szeroki wybór stolików klasycznych, wśród których największą popularnością cieszą się stoliki RTV NEMEZIS, SILVER i FINEZJA.

Stoliki RTV dla miłośników nowoczesności

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć efektownych propozycji dla miłośników nowoczesnego designu. Nowoczesne stoliki RTV zachwycają wyszukanymi kształtami i połączeniami kontrastowych barw. Dla tych, którzy szukają niestandardowych rozwiązań do salonu, przygotowaliśmy ciekawe propozycje, takie jak dwukolorowy stolik RTV FLEXY, komoda RTV TOLEDO z podświetleniem LED czy designerski stolik TOGO z czarnego lub białego szkła. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych stolików RTV obejmującą ponad 70 mebli od najlepszych producentów.