Filtrowanie produktów

Włączone filtry:

  Pozostałe 16 produktów w kategorii.

  • Stoły kuchenne, to bardzo pożądane meble w każdym domu, niezależnie od tego czy służą nam jako część większej jadalni, czy potrzebujemy niewielkiego, ale rozkładanego stołu do kuchni. W połączeniu z krzesłami z naszej oferty, tworzą ciekawe praktyczne zestawy. Większość stołów posiada możliwość rozłożenia, dzięki czemu, w szybki sposób uzyskamy dużą powierzchnię podczas wizyty gości czy rodzinnego spotkania. Największe stoły, przeznaczone są aż do 12 osób.

  • Krzesła, w połączeniu ze stołami z naszej oferty, tworzą wyjątkowe zestawy, większość można dowolnie konfigurować, co pozwala na stworzenie zestawu dostosowanego, do potrzeb użytkownika. Wybierając meble z naszej oferty, warto zwrócić uwagę na funkcjonalność stołów, które po rozłożeniu uzyskują bardzo duże wymiary, na co dzień, mamy możliwość korzystania z ich kompaktowych wersji. Większość krzeseł posiada siedzisko tapicerowane, dodatkowo, opcjonalnie można wykonać je z drewna. Tapicerowane wstawki w oparciu także nadają im ciekawego wyglądu.

  • Meble w łazience są bardzo istotne, z jednej strony to kwestia wizualna, z drugiej, praktyczne moduły w których chowamy wszystkie środki czystości. W tej kategorii prezentujemy zarówno nowoczesne jak i klasyczne zestawy mebli, będące doskonałym uzupełnieniem każdej łazienki.

  • Garderoba to gwarancja dobrze zagospodarowanej przestrzeni w przedpokoju, znajdziesz tu zarówno klasyczne wzory jak i nowoczesne meble w połysku.

  • Szafy to zarówno mniejsze modele pasujące do niedużych przestrzeni jak i duże szafy trzydrzwiowe o szerokości sięgającej nawet 250cm.. Decydując się na model z naszej oferty możesz wybrać spośród wielu dostępnych wzorów i wybarwień. 

  • Meble biurowe to wszelkiego rodzaju regały, przestronne komody oraz biurka, które w doskonały sposób wypełnią przestrzeń w każdym miejscu pracy. Odpowiednio zorganizowana przestrzeń w biurze pozwala na swobodną pracę oraz ułatwia codzienne korzystanie z mebli.

  Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
  Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

  Mieszkanie to nie tylko, sypialnia czy salon, meblując, musimy zwrócić uwagę na pozostałe pomieszczenia. W poniższej kategorii prezentujemy meble do przedpokoju, łazienki, ale także stoły i krzesła jadalniane. Meble uzupełniające w domu są bardzo ważne, dlatego staramy się, aby oferta była jak najszersza.