Pokój młodzieżowy 46 produktów w kategorii.

  • Pokój młodzieżowy lub dziecięcy to duże pole do popisu w kwestii wystroju oraz dobrania elementów. Zazwyczaj, rządzą tutaj kolory i ciekawe połączenia, wymogi praktyczne sprawiają, że trzeba zwrócić duża uwagę na funkcjonalność zestawów. Oferowane przez nas meble dla dziecka, to w dużej mierze nowoczesne zestawy w połączeniu kilku kolorów, praktyczne łóżka piętrowe czy szafy będące w stanie pomieścić ubranka czy zabawki. Mnogość dostępnych elementów sprawia, że bez problemu dobierzemy zestaw pasujący do wymiarów pomieszczenia.Wychodząć na przeciw oczekiwaniom klientów oferujemy systemi mebli młodzieżowych coraz bogatsze w nowoczesne rozwiązania, które pozwolą optymalnie urządzić przestrzeń w pokoju dziecka. W meblach młodzieżowych coraz częciej spotykamy takie bryły jak łóżka z wysuwanym biurkiem czy szafy narożne różnej wielkośći. Meble młodzieżowe często łączone są z kanapami czy małymi narożnikami. Dzięki temu w łatwy sposób stworzymy praktyczne i estetyczne wnętrze. 

  • Szafy, które oferujemy, to zarówno dwudrzwiowe szafy przesuwne, jak przestronne narożne modele. Dzięki produktom z tej kategorii w niezwykle prosty sposób zagospodarujesz przestrzeń w pokoju młodzieżowym. Do niektórych modeli oferujemy również podświetlenie LED. Szukasz innych modeli? Sprawdź duże szafy do sypialni. Wyjątkowo dużym zainteresowaniem cieszą się szafy z grafiką, które w prosty sposób sprawią, że wnętrze pokoju młodzieżowego będzie wyjątkowe. 

    Nowoczesne szafy młodzieżowe to przede wszystkim kolorowe modele, czy wyjątkowe szafy z grafiką. Każda szafa posiada praktyczne wnętrze, w większości w połowie są to półki i drążki na ubrania wiszące. Część z nich wyposażona została w kontenerki czy szuflady, które w doskonały sposób zastąpią nam klasyczne komody tam, gdzie nie mamy za dużo miejsca w pomieszczeniach.

  • Wybierając meble do pokoju młodzieżowego, często ograniczeniem jest miejsce. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, prezentujemy niezwykle funkcjonalne łóżka piętrowe, często wyposażone w regały czy wbudowane biurka, które czynią z nich praktyczne przestrzenie do codziennej pracy. Na uwagę zasługują także łóżka sosnowe, lakierowane na wybrany kolor.

  • Łóżko do pokoju dziecięcego musi być wyjątkowe, wybierz odpowiedni wzór, uwzględniając kolorystykę oraz funkcjonalność. Prezentujemy zarówno najbardziej popularne łóżka 90 x 200 jak i większe modele. Wybierając łóżka ze zintegrowanym biurkiem otrzymujesz niezwykle praktyczną przestrzeń, w której Twoja pociecha bez problemu odnajdzie się każdego dnia.

  • Najważniejszy mebel w pokoju każdego dziecka? Z pewnością biurko, ze względu na to ilość czasu w ciągu dnia jaki przy nim spędzamy. Dobrze dobrany model musi współgrać z innymi elementami w pokoju. Oferujemy biurka w różnych kolorach, z szufladami praktycznymi półkami. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno proste biurka, jak i bardziej złożone modele. Oferujemy produkty jednokolorowe, oraz z ciekawymi wstawkami. Dobre biurko to podstawa dla dobrze zorganizowanej pracy. Wybierz odpowiedni model i zestaw go z innymi meblami z kategorii mebli młodzieżowych

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 46 elementów

Meble młodzieżowe muszą spełniać wysokie wymagania nastolatków. Proponujemy Państwu doskonałe meble do zabawy i nauki. Duży wybór brył i kolorystyki pozwoli na dopasowanie  wielu aranżacji pokoju w zależności od indywidualnych wymagań i potrzeb. W naszych zestawach dostępne są dostępne różne rodzaje szaf – proste dwudrzwiowe a także bardzo pojemne i funkcjonalne szafy narożne. Na szczególną uwagę zasługują z pewnością łóżka z wbudowanymi regałami oraz zintegrowanymi biurkami – które pozwolą dobrze wykorzystać nawet małe przestrzenie. Całości dopełniają praktyczne regały, półki wiszące oraz komody. Uniwersalna kolorystyka pozwoli dobrać meble zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.