Filtrowanie produktów

Łóżka kontynentalne 38 produktów w kategorii.

na stronę
Pokazuje 1 - 33 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 38 elementów

Po ciężkim dniu, właściwy wypoczynek to podstawa, łóżka, które składają się z kilku warstw, to łóżka kontynentalne, zapewniające niezwykły komfort spania, którego nie zagwarantuje nam żadne inne łoże. Wybrane wersje posiadają solidną, drewnianą konstrukcję oraz tapicerowane wstawki.

Wyjątkowe łóżko kontynentalne

Wielu naszych klientów pyta, co sprawia, że łóżko kontynentalne jest tak wyjątkowe. Przede wszystkim wyróżnia je unikalna konstrukcja – łóżko kontynentalne składa się z kilku, najczęściej trzech, warstw, a każda warstwa pełni swoją funkcję, wpływając tym samym na komfort użytkowania. Pierwsza warstwa składa się ze skrzyni z wkładem ze sprężyn kieszeniowych lub bonelowych, w środkowej znajdziemy materac właściwy, natomiast warstwę wierzchnią stanowi cienki topper pełniący funkcję higieniczną. Taka konstrukcja pozwala osiągnąć monumentalne wymiary i zachwycającą wysokość. Dzięki temu, że wysokość łóżka kontynentalnego wynosi minimum 60 cm, jest to doskonały wybór nie tylko dla tych, którzy lubią spać wysoko, lecz także dla osób starszych, odczuwających dyskomfort podczas korzystania z niższych łóżek.

Łóżko kontynentalne do prywatnych i hotelowych sypialni

Najczęściej wybieranym meblem do luksusowych hoteli jest właśnie łóżko kontynentalne. Jego wyjątkowa konstrukcja sprawia, że łóżko to prezentuje się niezwykle elegancko i wytwornie, a przy tym zapewnia najwyższej jakości wypoczynek. Komfort na miarę pięciogwiazdkowego hotelu jest w zasięgu twojej ręki, gdyż łóżka kontynentalne coraz częściej wybierane są również do prywatnych sypialni. Jeśli pragniesz zapewnić sobie najbardziej efektywny odpoczynek, a wysokiej jakości sen jest tym, co stanowi dla ciebie ogromną wartość, nie ma lepszego wyboru niż łóżko kontynentalne. Wszystkie łóżka dostarczamy za darmo do dowolnego miejsca w Polsce.