Kanapa Form Zobacz większe

Wymiary:

wysokość: 71 cm
szerokość: 250 cm
głębokość: 105 cm

Kanapa Jazz

4-5 tygodni

Nowy produkt

Knapa Jazzt  klasyczna sofa z masywnimi bokami.

Więcej szczegółów

1 883,00 zł


Darmowa dostawa mebli naszym własnym transportem!

Meble dostarczamy bez dodatkowych opłat, na terenie całej Polski.

Dodaj adres do newslettera i zgarnij rabat 3%

Kup meble taniej, dodaj adres do newslettera tutaj.

Gwarancja jakości - polski produkt!

Oferowane przez nas meble są produkowane w Polsce.

Kup ten produkt na raty:


Zadzwoń i zamów:

Opis

Wysokość71 cm
Szerokość250 cm
Głębokość105 cm
Powierzchnia spania145 x 200

Więcej informacji

Elegancka i wygodna sofa Jazz wykończona chromowanimy nożkami oraz masynymi boczkami.  Dzięki bogatej ofercie tkanin obiciowych, w prosty sposób można dopasować go do gotowego już wnętrza. Kanapa posiada system rokładania z automatem DL, oraz pojemnik na pościel.  Siedzisko wykonane na sprężynach bonelowych, co podnośi komfort użytkowania oraz trwalość sofy. Wysoką elastyczność oparć gwarantuje silikonowe wypełninie.

Cena dotyczy kanapy wykonanej w wybranych tkaninach z poniższego próbnika(podczas składania zamówienia wybraną grupę tkanin zaznacz wyżej).

(kliknij przycisk aby sprawdzić dostępne materiały):

button.jpg

tkaniny grupa I

Wybraną tkaninę proszę podać w uwagach do zamówienia(w koszyku podczas składania zamówienia).

Darmowa dostawa

W dbałości o produkt, meble dostarczamy własnym, bezpiecznym transportem. Wszystkie zamówienia, których wartość przekroczy 500zł dostarczamy bezpłatnie. Nasi kierowcy nie są zobowiązani do pomocy przy wnoszeniu mebli, jednak o dostawie informujemy z wyprzedzeniem, tak, żeby można było zorganizować odbiór.

Wymiary mebli

Wszystkie oferowane przez nas meble dostępne są tylko w takiej konfiguracji, jaką przedstawiamy na stronie produktu. Nie ma więc możliwości zmiany wymiarów mebli. Tolerancja wymiarów dla mebli tapicerowanych wynosi +/- 2cm, dla mebli twardych +/- 1cm.

Montaż produktów

Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów, w trosce o Twój czas, staramy się aby ten proces nie był skomplikowany a instrukcje jak najbardziej czytelne i dokładne, tak aby poprowadzić Cie krok po kroku. Wszystkie oferowane przez nas produkty są w paczkach, do samodzielnego montażu. W razie jakchkolwiek problemów z montażem zawsze służymy pomocą telefonicznie lub mailowo.

Dostępne kolory

Dostępne kolory są pokazane w opisie każdego produktu. Tkaniny dla mebli tapicerowanych dostępne są po kliknięciu ikony próbnika w opisie. Nie ma możliwości wykonania mebli twardych w konfiguracji czy kolorystyce innej niż ta dostępna w informacji o produkcie.

KONFIGURACJA PRODUKTU

Wybierz grupę materiałów

grupa 1 - 1883zł
grupa 2 - 2337zl
 
 

Podobne produkty