Jasny salon z jadalnią

Jasny salon z jadalnią

  admin

 (0)    0

  PoradnikiInspiracje  

Jasny salon z jadalnią – przytulne centrum życia rodzinnego

W nowoczesnych mieszkaniach coraz częściej decydujemy się na otwarte przestrzenie, które ułatwiają wspólne spędzanie czasu. Szczególnie dużą popularnością cieszy się połączenie salonu z jadalnią. Wracamy do tradycji i celebrujemy każdy wspólny posiłek, dlatego w wielu domach jadalnia jest wyjątkowo ważnym miejscem, które projektujemy z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Jak urządzić salon z jadalnią, by wszyscy członkowie rodziny chętnie spędzali w nim czas?

Wygoda ponad wszystko

Jeśli zależy ci na tym, aby twoja rodzina przebywała w jadalni nie tylko podczas posiłku, zadbaj o to, by stworzyć miejsce wygodne i funkcjonalne. Stoły do jadalni powinny być duże i solidne – dzięki temu dziecko będzie chętnie odrabiało przy nim lekcje, zamiast zamykać się w pokoju na piętrze, a ty będziesz mógł wykonywać swoje obowiązki, równocześnie pomagając uczniowi przy zadaniu domowym. Przy stole jadalnianym można również rysować, malować oraz spędzać wspólnie czas, grając w planszówki lub wykonując pomysłowe dekoracje świąteczne oraz ręcznie robione prezenty. Warto mieć w swoim domu przynajmniej jeden duży stół, wokół którego będzie skupiona cała rodzina – podczas posiłków, odrabiania lekcji i wieczornego leniuchowania. Z oferty naszych stołów szczególnie polecamy dębowy stół LA z kolekcji LAURA z designerskim czekoladowym blatem, który świetnie dopasuje się do nowoczesnego wnętrza. Z kolei miłośnikom minimalistycznego skandynawskiego stylu polecamy stół MALMO z wąskimi nóżkami w szpic. Jasne meble rozświetlą pomieszczenie i sprawią, że czas w nim spędzany będzie płynął wolno i przyjemnie.


Designerski stół LA dopasuje się do nowoczesnego wnętrza


Stół MALMO pokochają miłośnicy skandynawskiego stylu

Jasna przestrzeń z zielonym akcentem

Przytulna i bezpieczna domowa dżungla to coś, co sprawi, że poczujesz się komfortowo nawet podczas największych upałów. Zamiast czynić swój dom sterylnym, pozwól, by rosło w nim życie! Niech twój salon będzie miejscem wypełnionym roślinami doniczkowymi, które nie tylko stanowią wspaniały element dekoracyjny, lecz również korzystnie wpływają na zdrowie. Wprowadzenie roślin do salonu zupełnie odmieni wasze życie. Rodzinne posiłki z widokiem na wspólnie pielęgnowane kwiaty będą wypełnione spokojem i pozytywną energią. Warto jednak pamiętać, o tym, by w wypełnionym domową dżunglą salonie nie zabrakło światła – postaw więc na jasne ściany i meble, które będą stanowiły doskonały kontrast dla zielonych liści roślin doniczkowych.

Pozytywna atmosfera przy stole

Aranżacja salonu i jadalni to nie wszystko. Jasne pomieszczenie wypełnione roślinami, meblami wykonanymi z naturalnych surowców oraz przytulnymi dodatkami to dopiero początek. Pięknie urządzone wnętrze utrzymane w jasnych kolorach stanowi doskonałą bazę do tworzenia pozytywnej atmosfery. Zadbaj o to, by każdy członek rodziny miał przy stole swoje miejsce i krzesło dopasowane do wzrostu. Zamiast kupować nudne komplety, wybierz talerze i kubki w różnych kolorach, by każdy z was mógł korzystać z naczyń w ulubionych barwach. Stół do jadalni będzie wiernym towarzyszem wielu wspólnych posiłków i rozmów. Warto więc zainwestować w wysokiej jakości mebel, który stanie się waszym centrum dowodzenia wszechświatem.

 (0)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Leave a Comment
Captcha