Kolekcja Elsa 7 produktów w kategorii.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Meble drewniane – kolekcja Elsa

Meble z drewna sosnowego Elsa to idealny wybór dla osób ceniących sobie solidne i trwałe wykonanie. Elsa przedstawiona w połączeniu bejcy nr 5 i nr 21 wkomponuje się w pokój dla dziewczynki oraz dla chłopca dzięki możliwości wyboru koloru bejcy z palety w konfiguratorze.

Umeblowanie pokoju dziecięcego może być wyzwaniem, dlatego przychodzimy z pomocą i oferujemy najmodniejsze meble sosnowe do pokoju dziewczynki oraz chłopca. Meble wykonane z drewna sosnowego charakteryzują się lekkością i rozjaśniają wnętrze, optycznie je powiększając. Bejca w modnym kolorze to wybór na lata, gdyż subtelna barwa naniesiona na drewno sosnowe spodoba się również nastolatkom.

Kolekcja Elsa ma tę moc!

W skład kolekcji Elsa wchodzą: biurko, szafa, regał z szufladami, regał z drzwiczkami, komoda oraz łóżko. Umożliwiamy wybór poszczególnych elementów kolekcji, a także wygodny zakup zestawu Elsa złożonego z szafy, łóżka ze stelażem, biurka oraz regału z szufladami. Niezależnie od tego, czy szukasz wyposażenia do pokoju dziecięcego, czy młodzieżowego, najlepszym wyborem będą wytrzymałe i modne meble drewniane. Kolekcja Elsa jest nie tylko pięknie wykończona, lecz również wyróżnia się wysoką funkcjonalnością. Wszystkie meble z kolekcji Elsa zostały stworzone tak, by udostępnić dziecku miejsce do przechowywania oraz umożliwić mu eksponowanie ulubionych książek, maskotek oraz zabawek.